Skok na osrednjo vsebino

Obvestila za javnost

feb  2013 12

Vabilo na dan odprtih vrat na Občini Jesenice

Drage občanke, dragi občani!

Občina Jesenice se priključuje akciji ODPRTA VRATA, ki bo v številnih občinah po Sloveniji potekala 14. februarja 2013 v popoldanskih urah.

S skupno akcijo občin članic in Skupnosti občin Slovenije želimo opozoriti na številne dobre in uspešne projekte slovenskih občin ter tako vam, drage občanke in občani, predstaviti dobro delo naše občine. Navsezadnje, tukaj smo za vas in zaradi vas!

Dan odprtih vrat bo potekal v četrtek, 14. februarja 2013 od 13.00 do 16.00.

Župan Tomaž Tom Mencinger in direktor občinske uprave mag. Vitomir Pretnar bosta s svojimi sodelavci na voljo vsem zainteresiranim občanom in občankam ter tudi predstavnikom medijev, ki si želijo izvedeti več o dejavnosti in projektih Občine Jesenice, vzela pa si bosta tudi čas za pogovor o drugih, za prebivalce naše občine pomembnih temah.

Želimo si, da bi skupaj z vami počastili ne samo dvajseto obletnico delovanja Skupnosti občin Slovenije temveč tudi in predvsem dobre in uspešne projekte na lokalni ravni. Veseli bomo druženja z vami. Pridružite se nam tudi vi!

 

Vljudno vabljeni!


Prebrano 5044 krat Nazadnje urejano na torek, 12 februar 2013 14:31

Oddajte komentar

Prepričajte se, da vnesete vse obvezne podatke, označene z zvezdico (*). HTML koda ni dovoljena.

Uporabne povezave