Obvestila za javnost

feb  2016 12

Vabilo na dan odprtih vrat Občine Jesenice

Drage občanke, dragi občani!

Občina Jesenice se priključuje akciji Skupnosti občin Slovenije, imenovani ODPRTA VRATA, ki bo v številnih občinah po Sloveniji potekala 17. februarja 2016.

S skupno akcijo občin članic in Skupnosti občin Slovenije želimo opozoriti na številne dobre in uspešne projekte slovenskih občin ter tako vam, drage občanke in občani, predstaviti dobro delo naše občine.

Občina Jesenice bo tako v sredo, 17. februarja 2016, od 13. do 15. ure organizirala Dan odprtih vrat.

Na ta dan bo mnogo občin po Sloveniji občankam in občanom tudi na ta način odprlo vrata, pokazalo koliko dobrega je bilo narejenega in utrlo pota dobremu sodelovanju z občankami in občani še naprej. Župan Tomaž Tom Mencinger bo s svojimi sodelavci vsem zainteresiranim občankam in občanom predstavil delo občinske uprave ter si vzel čas za pogovor tudi o drugih, za prebivalce naše občine pomembnih temah. Želimo si, da bi skupaj z vami počastili razvoj na lokalni ravni ter skupaj raziskali vaše želje po razvoju našega lokalnega okolja.

Veseli bomo druženja z vami.

Prebrano 1523 krat

Oddajte komentar

Prepričajte se, da vnesete vse obvezne podatke, označene z zvezdico (*). HTML koda ni dovoljena.

Uporabne povezave